2017 Yılında En Çok Okunan 5 İçeriğimiz

2017 Yılında En Çok Okunan 5 İçeriğimiz

2017 yılını yavaş yavaş geride bırakırken, 2017 yılında blog sayfamızda en çok okunan 5 içeriği sizler için sıraladık.

1-WAGO 221 Klemens Kullanmanız İçin 5 Neden

WAGO 221 Buat klemensi elektrik tesisatınızda getirdiği yeniliklerlerle sizlere birçok avantaj sağlıyor. 222 buat klemensi serisine göre çok daha az yer kaplayan 221 serisini sizler için daha yakından inceledik. Yeni WAGO buat klemensleri %40 daha az yer kaplar. Böylece uygulama alanı dar olan bölgeler için uygun bir seçim gerçekleştirir. Yaylı bağlantı teknolojisi sayesinde sadece elle alet kullanmadan buat klemensinizi çok kolay bir şekilde takar ve çıkarabilirsiniz. Üstelik yaylı bağlantı sayesinde bakım gerektirmeyen bir bağlantı yapabilirsiniz.

Devamını Oku

 

wago-221-buat-klemensi sınıfında benzersiz kalite

2-Güç Kaynağı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güç kaynakları otomasyon ve elektrik sistemlerinin en önemli bileşenlerinin başında gelir. İyi bir güç kaynağı her zaman stabil olarak çalışmalı, sistemin çalışma ömrünü etkilememlidir.  Elmark Plus olarak mühendislerimizin saha tecrübesi şunu göstermektedirki; sistem tasarımı yapılırken, güç kaynakları yeteri kadar önemsenmemekte, ucuz ve basit ürüne kaçılmaktadır. Oysaki panolarda gördüğümüz hataların büyük bir kısmı güç kaynağının arızalanması sonucu ortaya çıkmaktadır.

Devamını Oku

3-Kablo Kanalı Seçimi

Kablo kanalları elektrik tesisatında önemli bir yer tutan, tesisatın düzeni ve doğru tasarımında kolaylık sağlayan aksesuardır. Kablo kanalları her tesise göre farklı şekilde seçilmeli ve dizayn edilmelidir. Kablo kanalları birçok proje uzmanı tarafından sadece bir taşıyıcı olarak görülse de kablo kanallarının aşağıda listelediğimiz gibi daha birçok fonksiyona sahiptir. Bu nedenle kablo kanalı satın alması yaparken, aşağıdaki unsurlar da dikkate alınmalıdır.

Devamını Oku

4-Gıda ve İçeçek Endüstrisinde Balluf Sensör Çözümleri

Doldurma tesislerinde yüksek teknik talepler ve zorlu çevre koşulları bulunur. Balluff sensörler bu durumlar için idealdir. İçeceklerin aseptik ve steril olarak doldurulduğundan, şişelerin düzgün şekilde mühürlendiğinden ve doğru şekilde etiketlendiğinden emin olurlar. Balluff bileşenleri, yüksek çevrim oranlarının yanı sıra hızlı ve verimli dolum süreçlerini de mümkün kılmaktadır.

Devamını Oku

5-Örnek PLC Uygulamaları

Elmark Plus olarak otomasyon projelerinizde kullanabileceğiniz ve üzerinde alıştırma yapabileceğiniz otomasyon uygulamaları hazırladık. Aşağıdaki formu doldurarak hemen örnek uygulamalara erişebilirsiniz.

Devamını Oku

 

KaydetKaydet

 

KaydetKaydet

 
Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English