ABB Sürücü Fiyatları

ABB sürücü modelleri endüstriyel ortamlarda indüksiyon motorlarının doğrudan kontrol edilmesini sağlar, hızlarının belli seviyelerde tutulmasına yardımcı olur. ABB sürücü motorları, tamamen motor hızının doğru şekilde ayarlanmasını sağlarken aynı zamanda motor sürücüsünün sürüş üretkenliğini ve etkin çalışma şeklini de ayarlamaktadır. Motor sürücüsünde eğer düşük bir performans hedefleniyorsa, abb sürücü ile makinelerin motor hızları azaltılarak, bu sayede enerji açısından da bir tasarruf sağlanabilir. ABB Sürücü fiyatlarında ise uygun fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz. info@elmarkplus.com.tr

Üretim sürecinde aktif olarak kullanılan ve pek çok sektör içerisinde tercih edilen ABB motor sürücüleri üretimin doğru hızla devam etmesini sağlayarak, üretilecek olan ürün verimliliğini ve kalitesini artırmaktadır. Bu süreci hız kodlayıcıları ile yaparak, makine hızının en doğru ayarda tutulmasını sağlar.

ABB motor sürücüleri sayesinde makinelerin üretim hızı doğru şekilde belirlenebildiği için makinelerin ve diğer teçhizatın bakım giderleri de azalmış olur. Elektriksel ve donanımsal olarak makinelere yüklenen yük azaldığı için bakım giderleri de doğrudan bu duruma paralel olarak azalır.

Hız sürücüler sayesinde doğru şekilde ayarlanabildiği için gerekli zamanlarda daha fazla üretim artışı yapılabilir. Üretimin ihtiyacına göre hız artırılır ya da azaltılabilir. Üretimin düşük olacağı zamanlarda hız da düşürülerek, enerji tasarrufu sağlanır. Hızın sürücüler tarafında doğru şekilde ayarlanması ve her zaman kontrol edilmesi üretim verimliliğini artırır, ürünlerin kalitesini yükseltir.

 ABB Motor Sürücü Çeşitleri

ABB Makine Sürücüleri: Makine sürücüleri genel olarak 15 kW ve altı seviyelerde kullanılmaktadır. Düşük ve basit seviyelerde kullanılan makine sürücüleri genellikle endüstriyel makine alanlarında tercih edilmektedir.

ABB Standart Sürücüler: 110 kW’nın altında bir hız ile çalışmaktadır. Genellikle orta seviyede bir çalışma kapasitesi gösterir. Pompa ve fan hız kontrolü gibi orta seviye kontrole ihtiyaç duyan alanlarda ve endüstriyel makine cihazlarında sıklıkla tercih edilmektedir. ABB Endüstriyel Sürücüler: Adından da anlaşılabileceği gibi bu motor sürücüleri daha çok endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. 132 kW ve üzerinde yüksek performans bekleyen alanlarda tercih edilir. Kullanım alanları ise genel olarak petrokimya, çimento sanayi ve çelik sanayi alanlarıdır. Bu sürücüler hız ayarlama konusunda daha yüksek bir performansa sahiptir. ABB Sürücü fiyatları için uzman ekibimizle her zaman iletişime geçebilir, teknik destek alabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!

[wpdevart_forms id=”1″ ]
English