ABB Sürücü

ABB Sürücü

Sürücü kategorisinde tasarruf sağlayan ve sistemin verimini maksimuma çıkarabilen ABB sürücü, etkili özelliklere sahiptir. Soğutma kategorisinde tercih edilen ve çözüm kategorisinde tercih edilen bu seçenek, enerji ödülü almıştır. Sürücü yapılandırma seçenekleri, teknik dökümantasyon ve yedek parça kategorisinde profesyonel çözüm sunmaktadır. ABB ACS sürücü seçenekleriyle tanıdığımız sürücü ailesi bu konuda oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Etkili çözüm seçenekleri kategorisinde oldukça kaliteli olan bu sürücüler, maksimum verimliği sağlayan özel ürünlerdir. Bu kategoride kaliteli ve etkili hizmet çözümlerini pratik bir şekilde sunuyoruz. Servis hizmetleri konusunda da çözüm üretmeye devam ediyoruz.

ABB Sürücüler diğer ABB ürünleri ile entegre bir biçimde çalışır.

 Performans Denetleyici Konusunda Uzmanız

Motor veriminin artmasında etkili olan AC sürücüler, yenilebilir kaynakları enerjiye dönüştürebilmektedir. Rüzgar enerjisi, güneş enerjisi ve gelgit ile meydana gelen enerji, pratik bir şekilde enerjiye dönüşmektedir. Süreç denetimini gerçekleştiren Ac sürücü, motor sistemlerinin çalışma performansını denetleyen özel cihazlardır. Hız kontrolünü problemsiz bir şekilde gerçekleştiren Ac sürücü, süreç denetiminde oldukça etkili özelliklere sahiptir. Aynı şekilde ABB sürücü seçenekleri de verimli ve etkili sonuçlar vermektedir. Çalışma kapasitesinin artmasında birinci derecede etkili olan Danfoss frekans konventörü, profesyonel uyumluluk özelliği ile tercih edilen seçenektir. Özel çözüm gerektiren durumlarda çözüm seçeneği haline gelen vlt sürücüler, özel uygulama seçenekleriyle tercih edilmektedir. ABB sürücüler motor üreticisinden tamamen bağımsız olan seçeneklerdir. Düşük voltajlı sürücülerin fayda sağlaması, ABB frekans konvertörü seçeneklerine bağlıdır. Özel uygulama kategorisine uyumludur. Bağımsız özelliği ile pratik kullanım seçenekleri bir araya getirilmiştir.

ABB Sürücü ailesi birçok zorlu ortamda kullanılmaktadır.

ABB Sürücü Seçenekleri

Geniş kullanım sahasına sahip olan ve oldukça pratik olan ABB 1….100 kw sürücü ailesi, motor çalışma sistemine uyum sağlamaktadır. Verimliliği artıran bu sürücü, toplu taşıma araçlarının motor bölümleri için gerekli soğutma sistemi kategorisinde değerlendirilmektedir. Yeni binaların yalıtım işlemlerinde ve dönüşüm işlemlerinde, bu sürücüler tercih edilmektedir. Yiyecek kategorisinde ve içecek kategorisinde profesyonel çözümler sunulmaktadır.

Enerji ve doğal kaynaklar kategorisinde de maksimum çözüm seçenekleri bir araya getirilmektedir. Mobil hidrolik sanayisinde, denizcilik sektöründe, soğutma işlemlerinde ve klima sektöründe, su ve atık su sektöründe, ABB 100 kw sürücü seçenekleri maksimum çözüm meydana getirmektedir. Sektörel kategoride seri ve etkili çözüm seçeneklerini sunan bu sürücü, en iyi çözüm seçeneklerinden biridir. Bu kategoride etkili çözüm için bu konuda uzman olan firmaların tercih edilmesi gerekir. Hız kontrol cihazı kategorisinde aradığınız bütün sonuçlar bir arada sunulmaktadır.

ABB ACS serisi sürücüler

Enerji tasarrufu oluşturan ABB HVAC sürücü hizmetleri, pratik kullanım özelliklerine sahip seçeneklerdir. Pompa, sulama ve benzeri seçeneklerde enerji kullanımında maksimum verimlilik meydana getirmektedir. Soğutma, yüksek basınç ve pompalama seçenekleri, ısıtma, güç çözümleri ve yangın olayları ile mücadele gibi kategorilerde tercih edilen bir seçenektir. Verimliliği artıran bu sürücüler, kolay adapte olmaktadır. Pompa ve sulama seçenekleri kategorisinde ABB hvac sürücü, sektörel bazda kaliteli kullanım seçeneklerine sahiptir. Firma kategorisinde istediğiniz başarıyı sağlamak istiyorsanız, sürücü kategorisinde uzman olan firmamızı tercih etmelisiniz.

 

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English