Açılabilir (Split Core) Akım Trafoları

split core akım trafoları

Enerji ölçümü günümüzde hiç olmadığı kadar önemli bir hale gelmiş, birçok fabrika, tesis özellikle elektrik enerjisi ölçümlerini dikkatle ve hassasiyetle yapmaktadır. Ancak her bölgenin veya tesiste enerji ölçümü aynı kolaylıkta yapılamamakta, panolarda yer sorunları, revize ve duruş imkanın olmamasından ötürü farklı seçeneklere ihtiyaç duyulmaktadır. Split-Core yani açılabilir akım trafoları, açılır-kapanır yapısı sayesinde enerjiyi kesmeden ve prosesinizi durdurmadan montaja olanak sağlar. Bu sayede zamandan ve işçilikten tasarruf edersiniz.

İlginizi Çekebilir: Leuze Güvenlik Işık Perdeleri

Açılabilir akım trafosu

WAGO Split Core Akım Trafoları

Split-Core Açılabilir akım trafoları mevcut elektrik hattını kesmeden kolay bir biçimde ölçüm alır. Tek taraftan ya da her iki taraftan açılabilir. Bu özellikle dar alanlarda montajlar için vazgeçilmez bir özelliktir. 855 serisi Split-Core akım trafolarının birincil akımları 1000 A’e kadardır ve izoleli ikincil akım 1 A’dir. Split-Core akım trafolarının %0,5’e kadar olan yüksek seviye hassasiyet oranı mükemmel doğrulukta akım ölçümlerinin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Tüm trafolar renk kodlu 5 metreye kadar olabilen kablolar ile gelmektedir. Güvenilir ve kolay montaj için iki UV dirençli kablo ürüne montajlı halde sunulmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Akıllı Ethernet Switch

KaydetKaydetKaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English