Balluff Paketleme, Basınç ve Metal İşleme Sensör Çözümleri

Balluff Paketleme, Basınç ve Metal İşleme Sensör Çözümleri

Paletleme ve Paletten İndirme Sistemleri

Kutuları ve kartonları paletleme ve paletten indirme mutlak doğruluk ve esneklik gerektirir. Aynı zamanda, mümkün olan en büyük miktarın işlenmesi gerekmektedir. Bunun için Balluff‘un profesyonel desteğinden faydalanabilirsiniz. Sensörlerimiz, aynı zamanda paketleme materyallerinin doğru konumda olup olmadığını kontrol eder.

İlginizi Çekebilir: Gıda ve İçecek Endüstrisinde Balluff Çözümleri

Paletteki Yığın Yüksekliğini Doğrulama

Çözüm

BOD fotoelektrik mesafe sensörleri, palet yüksekliklerini olağanüstü bir doğrulukla kontrol eder. Çok uzun mesafelerde bile doğruluk oranı yüksektir. Seçilebilir ölçüm aralıkları sensöre çok yönlü davranış kazandırır. Sensör, farklı palet yükseklikleri ile esnek bir şekilde kullanılmaktadır.

Özellikler

  • Malzeme veya yüzey özelliklerine bakılmaksızın güvenilirdir.
  • Parametreleştirme ve teşhis fonksiyonları  IO-Link üzerinden desteklenir.
  • Tuşlar ve ekran basit, sezgisel çalışmasına yardımcı olur.
  • Lazer Sınıf 1 ile Maksimum koruma sağlar.
  • Sağlam muhafaza edilebilme sayesinde uzun hizmet ömrü sunar.

IO-Link ile Sürekli Basınç İzleme

Sıkıştırma plakalarının mükemmel şekilde kapatılması için doğru basınç gerekir. Hidrolik silindirde güvenilir basınç kontrolü, paslanmaz çelik gövdeli sağlam bir basınç sensörü tarafından gerçekleştirilir. IO-Link ile güçlendirilmiş olan basınç sensörleri, kontrolünü doğrudan denetleyiciye aktarır ve böylece hassas bir şekilde yeniden ayarlanmasına izin verir.

Özellikler

  • 125 ° C’ye kadar geniş sıcaklık aralığı
  • 600 bara kadar basıç değeri
  • İşlem odaklı kurulum

Ultrasonik Mesafe Sensörleriyle Şerit Kalınlığı Ayarını İyileştirin

Çözüm

Sürekli çıkış sinyali bulunan BUS ultrasonik mesafe sensörlerimiz, şeritlerin otomatik olarak beslenmesini destekler. Buradaki tempo, basının veya damgalama işleminin saat hızıyla uyumludur. Kalınlık ve sensör arasındaki mesafe, motor hızını kontrol etmek için bir sinyal görevi görür.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YLiHSlyqYnU

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English