Danfoss Vacon Sürücü

Danfoss Vacon Sürücü

Danfoss VACON serisi sürücüler, birçok motor teknolojisine uyum gösterir. Bunun yanında çok iyi fiyat/performans oranı ile birçok uygulamada rahatlıkla kullanılabilir. VACON AC Motor sürücüler, panolarda az yer kaplaması ve düşük harmonik düzeyleri ile yer sorunu yaşayan veya harmonik sorunu olan işletmeler için idealdir. Kullanılan kontrollü IGBT doğrultucu teknolojisi ile yüzde beşin altındaki akım harmonik değerine yaklaşık olarak 1 değerindeki güç faktörüne ulaşılabilinir.

Danfoss Sürücü Kataloğu İndir

Danfoss sürücücüler fabrikalardan, HVAC sistemlerine birçok alanda kullanılabilir.

VACON 100 Endüstriyel Sürücü

Vacon 100 Endüstriyel sürücü, zorlu koşullarda, sabit güç ve tork gerektiren uygulamalarda kullanılır. Kullanımı kolay dayanıklı, motor kontrolünün yanında, senkron relüktans motor ve magnet motorlarda da yüksek performans gösterir. Entegre Ethernet ve RS 232 haberleşme ve belli başlı bütün endüstriyel haberleşme protokellerini destekler. Safe Torque Off modu ve Safe Stop 1 ile maksimum güvenlik sağlanmıştır. Aşırı sıcaklık koruması ve ATEX sertifikası bir diğer özelliğidir.

Güç ve Çalışma Gerilimleri

  • 208-240 V…0.55-90 kW
  • 380-500 V…1.1-630 kW
  • 525-690 V…5.5-800 kW

Bir Bakışta VACON AC Sürücüler

-Birçok endüstriyel fieldbus haberleşmesini destekler, böylece tesise kolay entegre olur
-Konformal kaplama sonucunda fabrika gibi zorlu ortamlarda yüksek güvenilirlik
-Yüksek kalite kondansatörleri sayesinde uzatılmış sürücü ömrü
-Entegre RFI filtreleri ve DC bobini nedeniyle ilave aksesuar gerekmez

Danfoss Sürücü Kataloğu İndir

Danfoss sürücüler birçok fieldbus teknolojisini desteklemesi sayesinde kolay bir şekilde izlenebilir ve tesise entegre edilebilir.

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English