Delta Din Rail Power Supply

Delta Din Rail Power Supply

Sanayiden sağlık sektörüne, bilişimden eğitim ve hizmet sektörüne kadar artık hemen her sektörde elektrik tesisatına bağlı cihazlar çalışıyor. Enerji kesintisi yaşandığında ise bu cihazlar büyük risk altına giriyor. Hem cihaz performansı hem de veri kaybının engellenmesinde çok önemli olan Delta Din Rail Power Supply işte bu aşamada devreye giriyor. Din rail kesintisiz güç kaynakları, yedek enerji kaynağı görevi yanında değişen elektrik akımını dengeleyerek cihazların zarar görmesini de engelliyor.

Din Rail Power Supply Nedir?

Elektronik makine, cihaz ve aletleri enerji kesintisine karşı koruyan cihazlardır. Makineye zarar verecek şekilde düşük veya yüksek gelen voltajın dengelenmesinde de rol oynar. Şebeke enerjisinin olumsuz etkilerine karşı dengeli ve kararlı bir enerji oluşturur.

Ne İşe Yarar?

Çalışma amacı olarak her ne kadar jeneratöre benzetilse de, çalışma sistemi ve amacı farklıdır. Enerji kesintisinde jeneratörün devreye girmesi zaman alır. Oysa din rail power supply, depoladığı enerji ile anında devreye girerek cihazın çalışmasına devam etmesini ve elektrik kesintisinin neden olduğu olumsuzluklardan etkilenmemesinde rol oynar. Elektronik aletlere optimize edilen power supply, bağlı olduğu cihazları besleyerek işgücü ve zaman kaybının önüne geçer.

 

Power Supply Seçimi

Donanımın önemli bir parçası olan power supply çeşitlerinde verimlilik arttıkça fiyatı değişen cihazlar bulunuyor. Donanımın ihtiyacı olan azami güce göre UPS seçimi yapılmalı, bütçeye uygun UPS seçimi yanında sertifikaları da göz önünde bulundurulmalıdır. Birçok marka ve modelde power supply çeşitleri kullanıcıların kafasını karıştırsa da, Din Rail Power Supply modelleri test edilip incelenen ve uygun fiyatlı ürünler olarak tercih ediliyor.

Kablo yapısından diğer ekstra özelliklerine kadar rakiplerine göre oldukça fazla özelliklere sahip olan markanın kaliteli ve güvenilir Power Supply modellerine Delta distribütörü Elmark Plus ile en hesaplı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

 

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English