EAE Kablo Kanalları Busbar

EAE Kablo Kanalları Busbar

EAE Kablo kanalları veya busbar sistemleri tesislerde kablo sistemlerinin düzenli ve güvenli bir şekilde taşınmasında fonksiyoneldir. EAE’nin kendine özel tasarımları sayesinde bu kablo kanalları çok daha kolay ve hızlı bir biçimde montaj edilebilir ve tavana asılabilir.

  • Kablo kanal sistemleri ve askıları; otomasyona dayalı bantlarda, uluslararası standart ve yüksek kalitede üretim yapılmaktadır.
  • Kullanım alanları ve ortam şartlarına göre farklılık göstermektedir.
  • İstenmesi durumunda, elektrostatik boyalı ürünler  imal edilmektedir.

E LINE INFO Katalog İndir

E-LINE UKS Kablo Kanal Sistemleri
E-Line UKS serisi Pregalvaniz Kablo Kanalları standart ağır hizmet tipinde TSE ve ISO 10143 standartında üretilmektedir. Roll Forming yöntemiyle üretildiği için tek parça olarak 6 metre uzunluğuna kadar üretilmektedir. Standart 3 metre boyunda üretilmektedir. Tesislerde ve binalarda dahili ortamlardaki kablo tesisatlarını taşımak için tasarlanmıştır.
E-LINE UKF Kablo Kanal Sistemleri
Tesislerde ve binalarda özellikle dahili ortamlardaki kablo tesisatlarını taşımak için tasarlanmıştır. Saca form vermek suretiyle yük taşıma kapasitesi arttırılmaktadır. Bu sayede standart sac kalınlıklarına göre daha ince sac kullanılarak aynı yük taşıma kapasitesine sahip çok ekonomik ürünler üretilebilmektedir. Pregalvaniz veya sıcak daldırma olarak üretilebilmektedir.
E-LINE TLS Tel Kablo Kanalları
E-Line TLS serisi Tel Kanal sistemlerinin kafes yapısı sayesinde tel aralarından aşağı, sağa ve sola kolayca kablo çıkışı yapılabilmektedir. Paslanmaz çelik veya Elektro galvaniz kaplama olanaklı olarak üretilmektedir.

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English