Endüstriyel Otomasyonda Router Uygulamaları

Endüstriyel Otomasyonda Router Uygulamaları

Otomasyon, üreticilerin küresel pazardaki rekabet gücünü korumasına yardımcı oldu, ancak artık endüstriyel cihazlar arasındaki sürekli ve güvenilir bir bağlantı ve iletişim kurmak daha zorlaşıyor. Ursalink, otomotiv endüstrisinin benzersiz gereksinimlerini anlıyor ve makine üreticilerine endüstriyel hücresel routerların avantajlarını gösteriyor.

İlginizi Çekebilir: Endüstriyel VPN Router

PLC, endüstriyel otomasyonun işçileridir. Üretim ortamında PLC, hareketli konveyör bantları, aktüatörler, valfler vb. gibi ekipmanları kullanarak verileri toplar ve hepsini kontrol eder. Endüstriyel otomasyon daha akıllıca geliştiğinde, veri toplama, gerçek zamanlı gösterge tabloları ve analizler geliştirmek için önemli bir rol oynamaktadır.

Ursalink Router seri portuna veya Ethernet portuna bağlı PLC ile 3G / 4G üzerinden dünyanın herhangi bir yerindeki ekipmana güvenli ve güvenilir uzaktan erişim imkanı verir. Bu, bağlı ekipmanların durumuyla ilgili gerçek zamanlı izleme sağlar; bakım maliyetlerini düşürür, destek yanıt süresini geliştirir ve verimliliği arttırır.

Neden Ursalink Endüstriyel Router?

  • Seri temel (RS232 / 485) cihazlar, ilave dönüştürücü zorlanmadan doğru yönlendirici ile arayüz oluşturulabilir
  • Her Yerden Erişin. Hücresel şebekeler (3G / 4G LTE), yönlendiriciye bağlı herhangi bir cihaza girişi sağlar.
  • Ursalink Router, internet güvenlik duvarını ve VPN özelliklerini tek tek cihazla birlikte verir.
  • Ursalink yönlendirici modelleri bağlantıya bağlı olarak 10/100/1000 Mbps’den değişebilir. İletim gecikmesi ve çok yüksek veri hızları, endüstriyel ortamda kablolu altyapının çok karmaşık kurulum gereksinimini tamamen ortadan kaldırır.
  • Kompakt ve Sağlam Tasarım. Küçük boyut, geniş sıcaklık, düşük güç tüketimi ve harici anten seçenekleri, onu zorlu ortamlar için kusurusuz kılar.

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English