Ewon Ethernet Switch

Ewon Ethernet Switch

Ewon ethernet switch birçok özelliği ile yapacağınız endüstriyel uygulamalarda size avantaj sağlar. Kolay devreye alma özelliği ile konfigürasyon sihirbazını kullanarak aktifleştirebilirsiniz. PLCde ekstra ayar gerektirmez ve PLC tarafından gateway olarak ayarlamaya ihtiyaç yoktur. Ewon ile LAN tarafındaki tüm cihazlara erişebilme imkanı vardır. Tüm uzak makineleriniz için aynı IP adresini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir diğer özelliği ise Firewall’a takılmaz ve bu IT ekipleri tarafından kabul edilir.

Ürün Sunumu İndir

Güvenli ve şifreli VPN bağlantısı sunar. OPEN VPN 2.0 vardır. VPN güvenlik modelimizinde temelinde; oturum yetkilendirmek için SSL/TLS ,UDP üzerinden güvenli tünel bağlantısı için IPSec ESP protokolü, oturum yetkilendirme için X509 PKI (genel anahtar alt yapısı), anahtar değişimi için TLS protokolü , tünel datalarını kriptolamak için şifre bağımsız EVP (DES, 3DES, AES, BF) arayüzü ve tünel verilerinde kimlik doğrulama için HMAC-SHA1 algoritması kullanılmaktadır.

LAN bağlantısı olmayan yerler için 3G veya Wifi modem opsinyonları olan ürünlerimizde mevcuttur. 3G bağlantı için standart SIM kartları kullanılır. Eski seri PLC’lerinizi destekler.  Lider PLC üreticileri ile uyumludur.

Endüstriyel sistemlerde son kullanıcının kontrolü çok önemlidir ve Ewon ethernet switch ile son kullanıcı kontrolü elinde tutmaktadır. VPN bağlantı harici bir switch ile kontrol edebilir. Bu özellik son kullanıcının uzak haberleşme çözümlerini kabul etmesini kolaylaştırır. Endüstriyel sistemlerde kullanıcağınız ürünlerin saha ve ortam koşullarına uygunluğu çok önemlidir. Yanlış seçeceğiniz ürün size pahalıya mal olabilir.

Ewon Ethernet switch bir çok dayanıklılık testini geçmiş ve bir çok standart onaylıdır. -25/+75 derece arasında rahatlıkla çalışabilir. 24 ay garantisi vardır. CE0682, FCC ve UL sertifikaları vardır. Tren, otobüs, gemi gibi sarsıntılı ortamlarda çalışabilmesi için birçok vibrasyon testini başarıyla geçmiştir. İnternet üzerinden haberleşmede bir süre sonra hız ve hızlı tepki süresi çok önemli hale gelmiştir. Ewon’un dünyanın farklı yerlerine kurduğu serverlarla hızlı bir veri alışverişi sağlayabilirsiniz.

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English