Fabrikalarda Yüksek Yüklerin Emniyete Alınması | Pilz PnozPower

Pilz power pnoz serisi

Fabrikanızda bulunan yüksek güçteki yüklerin, PNOZpower monitör emniyet rölesini kullanarak E-STOP, emniyet kapıları ve ışık perdelerini izleyebilirsiniz.

PNOZPower ile bağlantı başına AC/DC 16 A’e kadar akımları değiştirebilirsiniz. Modül başına toplam 40 A kesme kapasitesi mevcuttur.

Harici iletkenler ve iletken birleşimlerine ihtiyaç yoktur. Baz ünite girişleri işler, çıkış modülleri ise özel olarak ilgili yükle eşleştirilmiştir. Uygulamaya bağlı olarak emniyet bağlantılarının sayısı ve kapasitesi ölçeklendirilebilir. Baz üniteye en fazla beş modül bağlayabilirsiniz. Modüller baz üniteye dahili veriyolu sistemi üzerinden kabloyla bağlanır.

İlginizi Çekebilir: IO Link Sensör

Özellikleri

  • Harici iletken birleşimleri ve ilgili kablo tesisatına artık ihtiyacınız yok, bu şekilde maliyetlerden, yerden ve devreye alma süresinden tasarruf edersiniz.
  • LED’ler üzerinden tanılama ile aksama sürelerinizi azaltın; her modül için çalışma ve arıza durumunu çağırın
  • Üniteler önceden kablo ile bağlanabilir ve takılabilir bağlantı terminalleri sayesinde arızalı üniteler kolayca değiştirilebilir
  • Yedekli yük değiştirme
  • Uyumlu modüllerin seçilmesiyle ölçeklenebilir ve esnek

Örnek Uygulama | Motorların Emniyetli Bir Şekilde Kapatılması

PNOZpower modülleri yalnızca PNOZ p1p baz ünite üzerinde kullanılmaz. PNOZ pe2p kaplin konnektörü ile örneğin PNOZmulti küçük kontrol sistemlerine bağlayabilirsiniz. Güç modülleri besleme voltajlarını ve motorları doğrudan, emniyetli şekilde kapatabilir. Modül başına 16 A‘e kadar yüksek akımları değiştirme özelliği harici iletkenlere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Pilz pnoz serisi ile yükleri emniyete alın.

Pilz Pnoz Serisi Katalog İndir

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English