Finder Röle | Ultra Slim Yeni Tasarım

finder slim röle

Finder PCB uygulamaları için yeni bir röle geliştirdi. Yeni seri Ultra-Slim 34 hemen Elektromanyetik hem de Solid state röle olarak üretildi. Röle üretimi esnasında kullanılan ultrasonik kaynak teknolojisi sayesinde röleyi kaplayan plastik kapak hiç olmadığı kadar ince hale geldi. Bu sayede özellikle pano üreticilerinin röle değişimi esnasında oldukça kolay bir şekilde işlemi gerçekleştirmesini sağlıyor. Finder röle, pano uygulamalarında hem dayanıklılığı hem de hızlı kolay ve montajı öne çıkarıyor.

Yeni Finder röleler çok daha ince 5 mmm

Neden Finder Röle?

Birçok pano üreticisi veya otomasyon mühendisi projelerinde, röleleri önemsemez ve ucuza kaçar. Ancak rölenin sarf malzemesi uzun süre dayanması için oldukça önemlidir. Yine rölenin kontaklarının yapışmaması, Silver Kadmiyum Oksit malzeme kullanılması rölenin performansını arttıracaktır. Birçok uygulamada röle kontaklarının yüksek akıma maruz kaldığını ve yandığını görüyoruz. Bunun önüne geçmek için, akım erozyonuna dayanıklı malzemeden üretilmiş röle seçilmelidir. Son inovasyon olarak, Silver Tin Oksit alaşımlı röleler, özellikle yüksek akımların oluşabileceği uygulamalarda önermekteyiz. Sizlere yine önerimiz alacağınız rölenin, CE, VDE ve ROHS belgesini kotrol etmeniz olacaktır. Yanıcı ve patlayıcı alanlarda ise, ATEX ve EX sertifikalı ürünler kullanmanızı öneriyoruz. Finder röleler, yanıcı ve patlayıcı alanlar için özel röleler geliştirmiştir.

     

Ürün Özellikleri

  • 2A, 24 VDC çıkış anahtarlaması
  • 0.1 A, 48 V DC çıkış anahtarlaması
  • 2 A, 240 V AC çıkış anahtarlaması (Zero crossing switching)
  • Ultra ince 5 mm
  • Uzun elektriksel ömür
  • 2500 V izolasyon gerilimi

 

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English