Halojen Free Pano İçi Kablo Kanalları

Halojen Free Pano İçi Kablo Kanalları

Halojen free Pano içi kablo kanalları, çok yüksek sıcaklıkların olduğu ortamlarda pano tasarımında ve pano içi düzenin sağlanmasında kullanılır. Kablo kanalları özenle geliştirilmiş kapakları sayesinde güvenilir bir şekilde kablo dolu kanalı kapalı tutar.  Kanalın alt tarafındaki yan duvar hattı hem sabitleyici görevi üstlenir hem de tesisatın dayanılılığını ve sertliğini geliştirir. Halojen free özelliği sayesinde yangın durumunda toksik gaz çıkarmaz, düşük seviyede duman oluşturur.

Katalog İndir

  • Sıcaklık aralığı: -25 °C to +90 °C 
  • UL94-V0 ‘a göre kendi kendini söndürebilir 
  • UL  ve CSA sertifikalı 
  • EN50085-2-3 uyumlu, 
  •  VDE ve CE işaretli
  •  EN45545-2 (raylı ulaşım için) 

Hager pano ici kablo kanalı

Kanal tırnaklarını 10 milimetreye kadar alet kullanmadan elinizle koparabilirsiniz . Bir alet kullanarak kanalı en dip çizgisinden itibaren de koparabilirsiniz.  Üniversal kablo tutucu size montaj kolaylığı sunar. Kanal genişiliğine kolaylıkla uyacak şekilde ek yerlerinden kırılabilir ve istediğiniz yüksekliklerde ayarlanabilir. Halojen Free malzemeden yapılmıştır.

Plastik keserken uzun süreli ve devamlı performans istiyorsanız Hager’in el makasını kullanabilirsiniz. Hager kanal makası pano içinde kanal sistemleri kurarken güvenebileceğiniz bir araçtır.Kapağın üzerinde merkeze konumlandırılmış çizgi hattını kullanarak etiketlerinizi kolay ve düzgün yapıştırabilirsiniz.

Üniversal kablo tutucu klips, 40 mm, 60mm, 80mm ve100mmgenişi liği ndeki kanallar için herbir genişliğe ayrı tutucu almanıza gerek kalmayacak şekilde tek ürün olarak tasarlanmıştır. Ayrıca bu aksesuarı kendinden yapışkanlı etiketleme alanı için de kullanılabilirsiniz.

Ürün Talebinde Bulun!

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English