İndüktif Kaplin

İndüktif Kaplin

İndüktif kaplinler değişen otomasyon ve üretim standartları ile gittikçe önem kazanan bir veri ve data aktarım metodur. Balluff IO Link özellikli indüktif kaplinler hem data hem de güç uygulamalarında birçok zorlu görevi IO Link özelliği sayesinde kolay bir şekilde sağlarlar. IO link sayesinde 16 sensöre kadar sinyal tek bir 3 telli kablo üzerinden aktarılabilir. IO Link’in gelişmiş ara yüzü önemli derecede kablolamayı azaltır. IO Link endüktif kaplinler hem analog hem de dijital veriyi aynı anda aktarabilir.

Balluff Endüktif Kaplin Çözümleri

Endüktif Kaplinle Mekanik Olarak Ayrı Sistemleri Elektriksek Olarak Bağlayın!

Sensörlerin ve aktuatörlerin sabit kablolaması birçok dezavantaja sahiptir. Kablolar ve kontaklar çoğunlukla otomasyon proseslerinde ağır mekanik zorlamalara maruz kalır. Kablolar yıpranabilir ve kopabilir, makine durma noktasıa götürür.

  • Basitleştirilmiş temas ve kablo yönlendirmesi
  • Radyal bağlantı ve eksenel dönüş izin verilir
  • Daha önce erişilemeyen makine parçalarına veri iletimi

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English