Kablo Kanalı Fiyatları

Kablo Kanalı Fiyatları

Kablo kanalları elektrik tesisatımızda birçok noktada kullandığımız en önemli aksesurlardan biridir. Birçok uygulama noktası bulunan kablo kanalları, doğru kullanıldığı zaman birçok noktada verimlilik ve kullanılabilirlik sağlar. Kablo kanalları sayesinde, asansör, aydınlatma, makina, haberleşme vb sistemler iç dekerasyona uygun bir hale getirebilirler. Pano için kablo kanalları ise panolarda daha kolay ve düzgün bir tasarım yapılması için önemlidir.

Kablo Kanalı Çeşitleri

Kablo kanalları birçok noktada farklı türleri ile kullanılırlar. Bunların başında;

  • Plastik Kablo Kanalları
  • PVC Kablo Kanalları
  • Sac veya metal kablo kanalı
  • Busbar kablo kanalları

Hager Kablo Kanalı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Halojen Free Kablo Kanalları

Halojen free kablo kanal sistemleri için bir diğer önemli parametre ise, halojen-free olmasıdır. Yani alev almaması ve zehirli gaz çıkarmaması hastane, alışveriş merkezi, stadyumlar, okullar için herhangi bir yangın anında hayat kurtarıcı olabilir. Bu nedenle bu tarz tesislerde halojen free ürünler kullanmanızı öneriyoruz.

Hager pano içi kablo kanalı

Ürün Talebi İçin Hemen Formu Doldurun!

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English