Leuze MSI 400 | Safety Güvenlik Kumandası

Leuze röle MSI

Leuze tarafından geliştirilen Safety MSI 400 Güvenlik kumandası güvenlik sensör ve ekipmanlarımızın kolayca konfigüre edilmesini ve yönetilmesini sağlar. Özel fonksiyon blokları sayesinde çok daha hızlı ve kolay bir biçimde ayarlanabilir. Mekanik ve hidrolik preslerin kullanılmasında hazır bloklar büyük kolaylık sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir: Leuze Güvenlik Perdeleri

Emniyet Röleleri, tek veya çok ışınlı Işık Emniyet Güvenlik Cihazları ile birlikte, örneğin tehlike bölgelerine giriş koruması olarak kullanılabilir. Işık Emniyet Güvenlik Cihazları sadece tehlike bölgesine girdiklerinde kişileri tespit ettiğinden ve bir kişinin tehlike bölgesinde bulunup bulunmadığına bakmaksızın Emniyet Rölesi, bir kişinin tehlike bölgesine girmesiyle birlikte geçiş komutunu tetikler. Erişim koruması, yalnızca etkinleştirilmiş çalıştırma / başlatma kilidi ile çalıştırılabilir veya ilave güvenlik önlemleri alınmalıdır.

Paketleme makinası koruma

Testere makinası koruma

Ayak koruma

MSI designer programlama aracı, sezgisel bir çalışma ortamı sunar. Sürükle bırak mantığı ile kolayca projelendirme yapılabilir.

 https://youtu.be/-bL0XJh13ck

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English