Leuze RSL 400 Güvenlik Lazer Alan Tarayıcı

Leuze RSL 400

RSL 400 serisi 8,25 m’ye kadar koruma mesafesi bulunan 16 versiyondan oluşmaktadır. Güvenlik lazer alan tarayıcıları standart olarak Bluetooth ve Ethernet TCP/IP üzerinden kolaylıkla konfigüre edilebilir. Çok sayıda olası alan çiftine (100) rağmen, uygulama odaklı tek adımdan oluşan yapılandırma imkanı ile bağımsız konfigürasyonlar oluşturmak her zamankinden daha kolay. 270° geniş tarama açısı özel avantaj sağlar.

İlginizi Çekebilir: Leuze Işık Perdeleri

 

Leuze RSL 400

Ethernet arayüzü sayesinde cihazların tam ağ bağlantısı bulunur. Ayrıca tüm cihazlarda Bluetooth ile kablosuz konfigürasyon da standarttır. Tarayıcının kendisi de standart araçlar kullanılarak istenilen her zaman sökülebilir ve hizalama, ayarlama ya da uzun süreli konfigürasyon gerektirmeden diğer RSL 400 cihazlarına takılabilir Bu sayede bakım ve onarım konusunda önemli bir avantaj sağlar.

Leuze Güvenlik lazer alan tarayıcıları standart olarak Bluetooth ve Ethernet TCP/IP üzerinden kolaylıkla konfigüre edilebilir.

 

 

 

 

 

 

 

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English