Ölçme Ayırma Test Klemensleri

Ölçme Ayırma Test Klemensleri

Ölçme, ayırma ve test klemensleri  kontrol, uzaktan kumanda ve ölçüm sistemlerinde, kullanılmaktadır.

WAGO Ölçme  Klemensleri

2007-88xx serisi ve 2007-89xx serisi birbirinin aynı özellikleri taşıyan yapılardır. Tek fark 2007- 88xx serisinde ek olarak turuncu ve dokunmaya karşı korunaklı test yuvalarının görünür olmasıdır. Oysa 2007-89xx serisi özel plastik yuvası ile aynı özelliği daha ekonomik şartlarla sağlayabilmekte ve son derece gelişmiş 2007 serisinin her uygulamacı tarafından kullanılabilmesi için ekonomik bir zemin hazırlamaktadır.

İlginizi Çekebilir: WAGO Fiyat Listesi

WAGO Test Klemensleri

Mavi ve turuncu renkleri olduğu gibi kilitlemeli tip ayırma modelleri de vardır. Ek olarak aynı zamanda 1 giriş 2 çıkış geçiş klemensi de vardır.

1500 V DC Ayırıcı Klemens

Topjob S ailesinden 2006-867X serisi 1500V DC ayırıcı klemensler ile özellikle fotovoltaik uygulamalarında gerekli olan standartları karşılamış olursunuz.

İlginizi Çekebilir: Ray Klemens

WAGO 2007 Serisini Akım Trafosu ile Nasıl Kullanırsınız?

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English