OMRON Entegre Servo Sürücüler

OMRON sysmac

OMRON tarafından tasarlanan, yenilikçi servo sürücüler çok daha entegre ve hızlı makina otomasyonu çözümleri sunuyor. 3 kWdan 100 kW’a kadar ürün gamının bulunduğu servo sürücüler, yerden tasarruf sağlayarak, daha kompakt bir tasarıma sahip.

OMRON’un tüm servo sürücü modellerinde standart olarak 23 bit yüksek çözünürlüklü enkoder bulunur

23 bit enkoder sayesinde uygulamalarınızda gelişmiş döngü kontrolüyle çok daha yüksek hızlara çıkmanız mümkündür. Yeni  1S model sürücüler bir önceki modellere göre %50e varan oranda çok daha hızlı bir biçimde kurulabilir.

İlginizi Çekebilir: OMRON Güç Kaynakları

EtherCat Teknolojisi

S servo sistemleri ayrıca EtherCAT ile güvenlik kontrolünü destekleyen gelişmiş güvenlik fonksiyonlarını da standart olarak sunar. Sistemlerde PLd (EN ISO 13849-1) ve SIL2 (IEC 61508) güvenlik onaylarını taşıyan EtherCAT (FSoE) üzerinden arıza korumalı güvenli tork kapalı işlevi bulunur.

Broşür İndir

Bakım Gerektirmez

OMRON Servo sürücüler pil barındırmadığı için extra bakım gerektirmez. IO sinyallerinin doğrudan kablolanmasını sağlayarak klemens gereksinimini ortadan kaldırır. Hızlı ve güvenli vidasız bağlantılar ve kolay ön kablolama için takılabilen konnektörler zamandan tasarruf sağlarken bakımı kolaylaştırır.

OMRON 1S Genel Amaçlı Servo

  • 23 bit çözünürlüklü enkoder
  • Tüm konnektörlerde hızlı ve güvenli vidasız push-in teknolojisi
  • Kolay ön kablolama ve sistem bakımı için G/Ç konnektörleri
  • G/Ç sinyalleri için doğrudan kablolama
  • Doğrudan motor freni kontrolü için dahili röle
  • Düşük aşım ve hızlı ayar süresi için iyileştirilmiş döngü kontrolü

OMRON Servo sürücü

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English