Otomasyon, Robot, Sensör ve Data Kabloları | HELUKABEL

Otomasyon, Robot, Sensör ve Data Kabloları | HELUKABEL

Otomasyon paketleme, yiyecek ve içecek işleme, otomotiv ve diğer üretim alanları gibi imalat endüstrilerinde yaygın olarak kullanılır. HELUKABEL’in yüksek kaliteli kabloları ve kablo aksesuarları (örn. çekme zincirleri, glendler ve bağlantı parçaları), yüksek derecedeki mekanik stres ve tekrarlayan, otomasyonlu hareketler ile başa çıkabilecek dayanıklı ve güvenilir sistemleri güvenceye alır.

İlginizi Çekebilir: Kauçuk Kablo

HELUKABEL’in dünyanın önde gelen tahrik sistemi imalatçıları için önceden monte edilmiş servo motor ve geri besleme kabloları çekme zinciri kablolarına ekonomik bir alternatif oluşturur.

Kabloların EMC uyumluluğunu sağlamak için yani elektromanyetik parazitlere karşı koruma sağlamak için extra ekranlama yapılmıştır. Üretim, kurulu servo sürücüler ve kontrol üreticilerinin özelliklerine, ayrıca çeşitli VDE, UL ve CSA standartlarına dayanır. Uygulamalar, makine, tesis ve robot yapımı, otomasyon, sürücü, kontrol ve üretim mühendisliği içerir. 

Düzeltme takma veya arada sırada hareket eden uygulamalar için PUR Jacket ile birlikte tedarik kabloları için alternatif olarak düşük maliyetli olarak üretilmiştir. Bu kablolarda frenleme işlevi için besleyici çekirdeklerin kontrol çekirdeğiyle kombinasyonu idealdir. Kabloların EMC uyumluluğunu sağlamak için, diğer bir deyişle elektromanyetik parazitlerden korunmak için bir ekranlama yapılmıştır. Üretim, kurulu servo sürücüler ve kontrol üreticilerinin özelliklerine, ayrıca çeşitli VDE, UL ve CSA standartlarına dayanır. Uygulamalar, makine, tesis ve robot yapımı, otomasyon, sürücü, kontrol ve üretim mühendisliği içerir. EMC özelliklerini optimize etmek için, her iki uçtaki bakır örgü ile geniş bir yuvarlak temas yapılmalıdır.

Bu kablolarda frenleme işlevi için besleyici çekirdeklerin kontrol çekirdeğiyle kombinasyonu idealdir. Kabloların EMC uyumluluğunu sağlamak için, diğer bir deyişle elektromanyetik parazitlerden korunmak için bir ekran vardır. Üretim, kurulu servo sürücüler ve kontrol üreticilerinin özelliklerine, ayrıca çeşitli VDE, UL ve CSA standartlarına dayanır. Uygulamalar, makine, tesis ve robot yapımı, otomasyon, sürücü, kontrol ve üretim mühendisliği içerir. İhracata yönelik mekanik ve sistem mühendisliği için çekici. EMC özelliklerini optimize etmek için, her iki uçtaki bakır örgü ile geniş bir yuvarlak temas öneririz.

Diğer Kablo Çeşitleri

  • Sanayi Kablosu ve İletkenleri
  • Altyapı Kablosu
  • Veri ve ağ kablosu
  • Rüzgar Enerjisi Kablousu
  • Fotovoltaik Kablo
  • Spiral Kablo
  • Gemi Kablosu
  • Kablo aksesuarı

Daha Fazla Ürün Sormak ve Fiyat Teklifi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz!

 

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English