Panasonic Röle

Panasonic Röle

Bir elektronik manyetik devre olarak ön plana çıkan röle çeşitleri, elektrik panosu çerçevesinde kumanda devrelerinden geçiş yapan belli miktardaki ufak akımları anahtarlama yapabilen ürün seçenekleri dahilinde çalışma göstermektedir. Genelde küçük akımlar adına daha çok değerlendirdiklerinden, büyük akımlar söz konusu olduğunda kontaktör daha fazla tercih edilmektedir. Özellikle otomasyon sistemleri kapsamında çok sayıda olan ve küçük güçteki alıcıların aynı anda senkronize şekilde kontrol edilmesine olanak tanımaktadır.

Panasonic Röle Çeşitleri

Çeviri gerçekleştirilen herhangi bir dalgalanmaya ya da frekans etkilerinden etkilenmeden kullanım imkanı yanında getirmektedirler. Bir önemli özelliklerinden biri de alıcı ile kumanda arasındaki izolasyon görevini sağlayarak cihazı özel bir koruma altına almaktır. Bu şekilde herhangi bir problem yaşanmadan düzenli akım geçişi kapsamında yüksek performans sağlanır.

Panasonic Röle Fiyatları

Özellikle yüksek bir verim almak ve enerji tasarrufunu en iyi şekilde sağlayabilmek adına günümüzde Panosonic röle çeşitleri büyük marka dahilinde yoğun şekilde kullanılmaktadır. Kaliteli malzeme yapısında üretimleri gerçekleştirilen bu röle seçenekleri, aynı zamanda gerçek bir performans sağlayarak sistemin uzun ömürlü kullanılmasına da ayrıca olanak tanıyor. Mutlaka anahtarlama yapabilecek kısmının dayanıklı olması ve değerlendirilecek alanı akımına bağlı olarak değişik özelliklere sahip ve rölenin yerleştirilmesi büyük bir önem taşır. Günümüzde uzun yıllar içerisindeki inovasyon süreci kapsamında kaliteli ürünleri piyasaya sunan Finder bünyesinde, belirli miktardaki küçük akımların geçtiği pano ve benzeri yerlerde güvenli bir çalışma desteği sağlanmaktadır.

 Farklı Özellikleri İle Birlikte Röleler

Özellikle hem AC hem de DC gerilimlerinde rahatlıkla kullanım şansını yanında getirdiğinden dolayı, yoğun şekilde tercih edilmektedir. Bobin, yay ve kontak parçaları ile birlikte değişik bölüm kapsamında üretimleri gerçekleştirilen röle çeşitleri; manyetik bir alan oluşturarak mıknatıs özelliği almak suretiyle; kontaktör aynı anda konum değiştirerek belirli bir senkronize kapsamında çalışma imkanı sağlar. Günümüzde değişik sektörlerdeki farklı alanlarda çok sayıda küçük akım geçen noktalar adına büyük bir öneme sahip olan röle çeşitleri, Panosonic markası bünyesinde özelliklerine bağlı olarak farklı yapılar eşliğinde tasarımları sağlanmaktadır.

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English