Pizzato Güvenlik Anahtarı

Pizzato Güvenlik Anahtarı

RFID teknolojisiyle donatılmış olan NG serisi güvenlik anahtarlarları daha da geliştirilmiştir ve artık kontrol ve sinyalleşme işlevleri için entegre düğmeleri olan yeni sürümleri de mevcuttur.

Yeni sürümler, müşteriye, anahtarın içindeki buton kablolarının uçlarının klemenslere içeri bastırmalı yaylı bağlantıyla bağlanmasına olanak sağlar. İlaveten harici olarak butonlu kutuların kullanılmasına gerek kalmaz. Yeni cihaz çok kompakt olup, standart sürümle aynı boyuttadır. Yerden tasarruf sağlar, kablo bağlantısını basitleştirir ve yeni işlevsellik sunar.

Broşür İndir

Yeni sürümü kontrol cihazlarıyla ve P-KUBE 2 koluyla birleştirebilirsiniz: Kapıyı merkezlemek için pimli bir RFID güvenlik anahtarı, bir panik önleme butonu, çalıştırma tertibatının asma kilitle devre dışı bırakılabildiği ayarlanabilir kola sahip kompakt ve konfigüre edilebilir sağlam bir metal gövde bulacaksınız.

NG anahtarının bir, iki veya üç butonlu farklı sürümleri mevcuttur. LED’lerin kablo bağlantısı için dahili terminalleri kullanarak, butonları hızlı ve kolay bir yoldan aydınlatabilirsiniz. Butonlar, sinyal lambaları, acil durum butonları, mandal butonlar, anahtarlama için 1NA, 1NK, 1NA+1NK, 2NK kontak blokları. Dahili kontrol cihazlarına sahip NG şalterlerinin tüm sürümleri, IP65 koruma sınıfına sahiptir.

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English