RS485/MODBUS Termostat BAC-1000

RS485/MODBUS Termostat BAC-1000

BAC-1000 serisi Modern Dokunmatik Ekranlı Oda Termostatları, oda sıcaklığının ve ayar sıcaklığının kıyaslanarak konfor ve enerji tasarrufu amacına uygun olarak, klima uygulamalarında fanlar ve vanaları kontrol etmek için açma / kapama için tasarlanmıştır. BAC-1000, LCD ekranlı mikroişlemci tabanlı termostattır.

İlginizi Çekebilir: Ray Klemens

Modern tasarımı sayesinde termostatı kullanmak bir akıllı telefonu kullanmaya benzer. Zarif çerçeve tasarımı sayesinde, mimari uygulamalarda da rahatlıkla kullanılabilir. Arka aydınlatmalı büyük ekran görüntüsü, karanlıkta bile, okunmasını sağlar. Dört süreli program programı, konfor ve ekonomiyi en üst düzeye çıkarır. Tek dokunuşla geçici kontrol, program zamanlamasını istediğiniz zaman geçersiz kılmaktadır. Hassas konfor kontrolü, sıcaklığı ayarladığınız seviyenin 0,5 ° C seviyesinde tutar. Seçilebilen dahili ve harici sensörler her yere uygundur. Güç kapalı olduğunda veri belleği tutar.

 

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English