Sick Sensör

Sick Sensör

1984 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlayan Sick Sensör, 2004 yılından itibaren %100 bir Alman şirketi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Proses endüstrisinden, otomotiv endüstrisine birçok noktada akıllı sensörler sunan Sick, endüstriyel tesislerin Endüstri 4.0’a da daha kolay ve hızlı bir şekilde entegre olması için de çözümler üretiyor. Sick IO Linkli sensörler ile daha akıllı ve uzaktan kontrol edilebilir sensör çözümleri ortaya çıkmaktadır.

Sick sensör

Sick Ürün Grupları

1-Akışkan Sensörleri

2-Analiz Cihazı Çözümleri

3-Endüktif Sensörler

4-Enkoder Sensörler

5-Fotoseller

SICK IO Link sensör

6-Gaz Analiz Cihazları

7-Işık Perdesi

8-Kontrast Grupları

9-Ultrasonik Sensörler

10-Ölçüm ve Algılama

Sick Akıllı Sensörler

Smart Sensors, klasik anahtarlama sinyalleri veya ölçülen proses büyüklüklerinden elde edilen veriler ve bilgiler oluşturur ve alır. Bu sayede ciddi oranda verimlilik artışı, daha fazla esneklik ve öngörülü tesis bakımı için daha iyi planlama güvenliği elde edilmesine olanak sağlarlar. Smart Sensors, ilgili gerekliliğe bağlı olarak akıllı sensör sisteminin dört boyutunu kapsar.

Nesne algılama ve ölçüm verileri kaydında mümkün olan en yüksek sağlamlık, her Smart Sensor için temel özelliktir. Smart Sensors, IO-Link üzerinden üst konumdaki kontrol sistemleriyle iletişim kurar: Saha düzlemindeki sensörler ve aktüatörler için dünya genelinde kullanılan, sağlam iletişim kanalı, endüstrinin günlük işlerinde çok sayıda pratik avantaj sunar.

Smart Sensors, ihtiyaca bağlı olarak daha fazlasını yapabilir: Opsiyonel Diyagnoz fonksiyonları, sensörün otomatik olarak kendi kendini gözlemlemesini veya öngörülü cihaz ve tesis bakımı için proses parametrelerinin denetlenmesini kapsar. Smart Sensors ile prosesinizde ve her münferit sensörde neler olduğunu her zaman bilebilirsiniz.

Ürün talebi hemen için hemen tıklayın!

Akıllı Görevler, bir taraftan sensörde akıllı ek fonksiyonlar sunarken, diğer taraftan kısmi uygulamaları daha hızlı, daha verimli veya daha uygun maliyetli şekilde çözmek için birden çok sensörün direkt olarak ağ üzerinden birbirine bağlanması olanağını sunar. Akıllı Görevler, proseslerinizin verimliliğini arttırır: Tesis prosesinize doğru bilgileri doğru zamanda gönderirler.

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English