Sick’den Yeni Esnek Sıvı Sensörleri

Sick’den Yeni Esnek Sıvı Sensörleri

SICK‘in yeni akışkan sensörleri, örneğin DOSIC® akış sensörü, hangi seviyede ortamda kullanıldıklarına bakılmaksızın kalibrasyon gerektirmeyen ölçümler sunar, böylece yüksek derecede esneklik sağlanır. Sıvı veya ortam değiştiğinde bitkiler paralel olarak dönüştürülmez veya çalıştırılamaz. IO-Link dijital iletişim protokolü aynı zamanda süreç verilerinin bir otomasyon ağına entegre olmasını sağlar.

İlginizi Çekebilir: IO Link Sensör

SICK’ın sıvı sensörü portföyü öncelikle makine ve tesis mühendisliği gereksinimlerine yöneliktir. Şu andaki ve gelecekteki gereksinimler, endüstrilerin 4.0 konseptleri için otomatik seviye ölçümü ve akışlarının yanı sıra esneklik, verimlilik ve verimlilik bakımından bitkilerin daha da optimize edilmesini içermektedir. Akışkan ölçüm teknolojisinin ağırlıklı olarak boşta olmayan ve aşırı yük koruması için kullanılması artık geçmişte kalmıştır. Odak noktası artık kötü durum senaryosunu önlemek değil, ilgili süreç parametrelerinin ve esnek proses kontrolünün en iyi şekilde izlenmesine odaklanıyor.

Ultrasonik ve zaman-uçuş ölçümü

Bir sensörde, SICK, hijyenik koşullarda bile tüm endüstriler ve sıvılar için esnek olan tam akış ölçümü sunar. Temassız DOSIC® akış sensörü, iletken ve iletken olmayan akışkanlar için ultrasonik teknolojiye dayalı akış hacmini tespit eder. Ölçüm kanalı ve paslanmaz çelik muhafaza ile, ultrasonik debimetre, hijyenik koşullardaki görevleri ölçmek için uygundur. Kompakt ve dayanıklı tasarım, alan kısıtlamaları veya agresif medyanın rol oynadığı alanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli uygulama olanakları sunar. Kurulum hızlı ve kolaydır ve orta kalibrasyon gerektirmez. Contasız, kendinden boşaltılmış ölçüm tüpü, proses güvenilirliğini arttırır. İki kademeli dijital ve analog çıkış ile üst düzey kontrol ünitesine IO-Link arabirimi doğru başlangıç ​​durumunu sağlar. DOSIC®, EHEDG sertifikalı ve FDA uyumludur. DOSIC® ile SICK, olağanüstü bir fiyat / performans oranında esnek akış ölçümü ve yüksek proses kalitesi sunar.

IO-Link dijital iletişim protokolü de sıvı teknolojisinde kabul gördü. Sürüm 1.1’deki ek özellikler, Industry 4.0’ın taleplerine tam olarak uymayı mümkün kılar. Malları daha verimli ve esnek bir şekilde üretmek ve tedarik etmek için çok sayıda veri kullanmak, aynı zamanda kaynak tasarrufu yapmak ve daha iyi kalite elde etmek için fırsat, sonuçta, süreç zinciri için veri girdisinin güvenilirliğine bağlıdır – ve dolayısıyla Gerçek zamanlı durumları kaydeden ve bunları dijital sinyallere dönüştüren sensörler.

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English