WAGO 221 Klemens Kullanmanız İçin 5 Neden

WAGO 221 Klemens Kullanmanız İçin 5 Neden

WAGO 221 Buat klemensi elektrik tesisatınızda getirdiği yeniliklerlerle sizlere birçok avantaj sağlıyor. 222 buat klemensi serisine göre çok daha az yer kaplayan 221 serisini sizler için daha yakından inceledik.

wago 221 broşür indir

  • Yeni WAGO buat klemensleri %40 daha az yer kaplar. Böylece uygulama alanı dar olan bölgeler için uygun bir seçim gerçekleştirir. Yaylı bağlantı teknolojisi sayesinde sadece elle alet kullanmadan buat klemensinizi çok kolay bir şekilde takar ve çıkarabilirsiniz. Üstelik yaylı bağlantı sayesinde bakım gerektirmeyen bir bağlantı yapabilirsiniz.

WAGO 221 BUAT Klemensi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde bağlantı imkanı sunar. Şeffaf yapısı ile daha güvenli bağlantı sunar.

  • 221 serisi buat klemensler  sektörde bağlantı yapmak için en az güç gerektiren klemenstir. Böylece elektrik montaj işlemleriniz çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

221 serisi buat klemensler sektörde bağlantı yapmak için en az güç gerektiren klemenstir

  • Splcing iletken teknolojisi sayesinde çok daha geniş bir aralıkta iletken kullanımına izin verilmiştir. 0.2 to 4 mm² aralığında iletkenleri kullanabilirsiniz.
  • WAGO 221 buat klemensler yanmadan 105 derece sıcaklığa dayanabilirler.

WAGO 221 buat klemensler yanmadan 105 derece sıcaklığa dayanabilirler.

  • 32 A/450 V gerilim ve akım değerlerine dayanabilir.

WAG0 221 Ray Taşıyıcı Sistem

WAGO 221 buat klemensleri çok kolay bir şekilde barasız bir şekilde dağıtabilirsiniz. El aletine gerek kalmadan 8li bağlantı klemensi imkanı sunar. Yatay veya dikey olarak montaj imkanı sağlar. Özellikle nötr dağıtmak için idealdir.

WAGO 221 Klemens Ray Taşıyıcı DataSheet İndir

KaydetKaydet

KaydetKaydet

Share

Elmark Plus 15 yılı aşan satış ve hizmet konusunda ki bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşıp değer yaratan bir tedarikçi firma olmayı hedeflemiştir. Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, sahip olduğumuz tecrübe neticesinde de daima kalite, çözüm odaklı ve uygun fiyat anlayışı değişmeyen prensiplerimizdir

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

English